Trumpai

VARIKLIO ALYVOS KEITIMAS

  1. Parenkame alyvą pagal Jūsų automobilio tipą
  2. Pakeičiame tepalus per 30 min.
  3. Naudojame kokybiškus ir sertifikuotus tepalus

 

KAS KIEK LAIKO REIKIA KEISTI VARIKLIO ALYVĄ?

Variklio alyvą dažnu atveju rekomenduojama keisti kas 10.000 kilometrų arba kas 2 metus, priklausomai nuo to, kuris iš šių dalykų pirmesnis, tačiau tobulėjant alyvos technologijoms, keitimo intervalas gali būti ir didesnis.

Svarbiausia – vadovautis konkretaus automobilio variklio gamintojo rekomendacijomis. Skirtingiems automobiliams šis intervalas gali skirtis: nuo 10.000 km iki 30.000 km ar net daugiau (arba ne rečiau nei kas 2 metus).

Taip pat – alyvos keitimo intervalas priklauso ir nuo važiavimo ypatumų: jeigu dažniausiai važinėjate mieste, dažnai užvedinėjate automobilį, alyva gali ir greičiau tinkamai nebeatlikti tepimo funkcijos (pvz. vietoj gamintojo nurodytų 15.000 km – po 12.000 km), o jeigu keliaujate greitkeliais – keitimo intervalas gali ir padidėti (pvz. iki 20.000 km). Tai įvertina pats automobilio kompiuteris pagal važiavimo sąlygas ir specialius algoritmus.

 

KOKIĄ VARIKLIO ALYVĄ RINKTIS?

Alyvos klampumas – tik viena iš alyvos savybių, o alyvos kokybę apibrėžia automobilio gamintojo specifikacija, todėl labai svarbu, kad naudojama alyva atitiktų automobilio gamintojo instrukcijas, rekomendacijas. Alyva turi būti sertifikuota ir pripažinta kaip tinkama būtent tam automobilio modeliui.

Kokia alyva tinkama Jūsų automobiliui nurodoma automobilio gide, specialiuose kataloguose ar tepalų klasifikacijos lentelėse.

Jeigu nežinote, kokia alyva turi būti naudojama Jūsų automobiliui – kreipkitės į VRautoserviso specialistus.

 

 

KAS KIEK LAIKO REIKIA KEISTI FILTRUS?

Alyvos filtro  keitimas atliekamas kiekvieną kartą keičiant alyvą.

Kuro filtro keitimas atliekamas kas 40.000 – 60.000 kilometrų.

Oro filtro keitimas atliekamas kiekvieną kartą keičiant alyvą.

© 2022 UAB VILKREMA