UAB „Vilkrema“ – įmonė, kuri turi jau per dešimt metų darbo stažo. Mūsų įmonėje dirba tik kvalifikuoti meistrai turintys ilgametę darbo patirtį. VR autoservisas aptarnauja lengvuosius automobilius, visureigius, krovininį transportą ir priekabas, traktorius ir motorizuotą statybinę techniką. Atsitikus bėdai su Jūsų automobiliu mes greitai išspręsime atsiradusią problemą, jei reikės net atsivarysime automobilį patys. Jums neteks nusivilti, nes mes stengiamės dėl kiekvieno kliento bandydami pranokti Jūsų lūkesčius bei savo atliktiems darbams suteikiame garantijas.

Kodėl verta rinktis mus

  • Taikomės prie kiekvieno kliento pagal individualų poreikį
  • Draugiška ir paslaugi komanda
  • Mūsų specialistai žino kaip atlikti remontą tinkamai
  • Atliekame darbus iš pirmo karto
  • Dauguma atveju sutvarkome per vieną diena
%
Patenkintų klientų
Taisomų automobilių per dieną
Nauju bendradarbiavimo sutarčių šiais metai
Draudiminiai įvykiai šiais metais

Apie teikiamas paslaugas

Mes galime jums padėti nuo alyvos keitimo iki variklio pakeitimo.
Mes galime susidoroti su bet kokia problema tiek lengvojo tiek ir sunkiojo transporto.

Elektros instaliacijos remontas

Elektros įrangos, instaliacijos remontas – komforto įrangos remontas, centrinio užrakto remontas, nuotolinio centrinio užrakto valdymo sistemos montavimas ir kiti darbai

Kondicionierių pildymas

Kondicionierių pildymas yra automobilio kondicionavimo sistemos užpildymas freonu(šaldymo reagentu). Tai trunka tik 30min

Nemokamas* alyvos keitimas

*yra papildomų sąlygų

 

.

Parkavimo daviklių remontas

Parkavimo sistema padės Jums greičiau ir patogiau pastatyti savo automobilį stovėjimo aikštelėje, garaže ar bet kurioje kitoje vietoje.

Variklio diagnostika

Šiuolaikinis automobilis yra ypatingai sudėtingas įrenginys, kurio stabilų darbą užtikrina patikimai funkcionuojantys mechanizmai ir sistemos.

Akumuliatorių pakeitimas ir pardavimas

Viskas vienoje vietoje pardavimas ir pakeitimas, jūsų patogumui, kreipkitės jau dabar, nelaukite dienos kai automobilio užvesti nepavyks.

Susiekite jau dabarKontaktai

© 2022 UAB VILKREMA